Simple line drawing

1.2u

Çocuklar için rehber eşliğinde çizim

1.3k

Bu uygulamayı oyla

Küçük çocuklar, android için çok ilginç bir uygulama olan Simple line drawing ile kolayca çizim yapmayı ve boyamayı öğrenebilirler. Akıllı telefonunuzda klasik boyama kitaplarının mükemmelliği ile teknolojinin avantajlarının mükemmel bir kombinasyonu. Uygulamayı indirin ve yaratıcılıklarını geliştirmelerini izleyin!

Simple line drawing iki farklı aracı içerir. Birincisi, daha akademik bir yaklaşımla, çocuklara aşağıda bahsedilen basit vuruş tekniklerini öğretir. Çok çeşitli temaları içeren çok sayıda tasarım arasından seçim yapın: sebzeler, hayvanlar, araçlar, binalar ve çok daha fazlası! Tasarımların belirli bir zorluk seviyesi vardır, bu nedenle her çocuk yeteneğine uyan bir şey bulabilir.

İkinci araç biraz daha eğlenceli, çocukların çok parlak renklerle çok sayıda fırça ve kalem kullanarak bağımsız bir şekilde çizim yapmalarına izin verir. Çocuklar öğrendiklerini uygulayabilirler, bırakın hayal güçleri gelişsin!

Çocuklarınız sanat eserlerini yarattıktan sonra, Simple line drawing uygulamasından doğrudan kaydedip arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.
Gereksinimler

Android 4.4 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X